O firmie

O firmie

Od 2006 roku na rynku. Poznaj firmę POLO!

O firmie POLO

Firma „POLO” powstała w 2006 roku. Jesteśmy doświadczoną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługę rentalu odzieży roboczej i mat wejściowych. Nasza profesjonalna pralnia oparta jest na technologii prania wodnego dzięki najnowocześniejszym urządzeniom firmy Primus. Obsługujemy całą Polskę.

Posiadamy pralnice o różnym tonażu, a zautomatyzowany system prania i dozowania środków piorących pod nadzorem firmy Henkel – Ecolab zapewnia brak podrażnień skórnych i alergii. Wysoka jakość naszych usług, elastyczność oraz mobilność owocuje długotrwałą współpracą z szerokim gronem stałych klientów. Staramy się, aby usługi które świadczymy, były na wysokim, wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom klienta poziomie.

Naszym celem jest ciągły rozwój i zdajemy sobie sprawę, że osiąganie kolejnych sukcesów możliwe jest dzięki naszym partnerom w interesach, tj. Państwu. W celu zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług nasi pracownicy mimo doświadczenia, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach dotyczących metod czyszczenia materiałów i obsługi profesjonalnych urządzeń pralniczych pod nadzorem firmy Henkel.

NASZA KADRA

Marcin Bloch

Marcin Bloch

Prezes Zarządu
Kinga Zurawinska

Kinga Zurawinska

Dyrektor Pralni
Magdalena Florianowicz

Magdalena Florianowicz

Kierownik Działu Obsługi Klienta
Marceli Rokicki

Marceli Rokicki

Kierownik ds. rozwoju produktów

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jeżeli zależy Ci na szybkim bezpośrednim kontakcie zadzwoń. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 16:00.

MOC TECHNOLOGII

Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń renomowanych firm

BEZ PODRAŻNIEŃ

Henkel – Ecolab zapewnia brak podrażnień skórnych, alergii i neutralny

DOŚWIADCZENIE

Nasi pracownicy to świetni fachowcy z dużym doświadczeniem

DOPASOWANE DO OCZEKIWAŃ UMOWY

Nasi klienci mogą liczyć na szereg korzyści i preferencyjne ceny

Sieć

Pralnia obsługuje całą Polskę

ZAWSZE NA CZAS

Każde powierzone zlecenie wykonujemy w ustalonym terminie