O firmie

O firmie

Od 2006 roku na rynku. Poznaj firmę POLO!

lider rentalu odzieży roboczej i mat wejściowych w Polsce

Firma „POLO” powstała w 2006 roku. Jesteśmy doświadczoną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługę rentalu odzieży roboczej i mat wejściowych. Nasza profesjonalna pralnia oparta jest na technologii prania wodnego dzięki najnowocześniejszym urządzeniom firmy Primus. Obsługujemy całą Polskę.

Posiadamy pralnice o różnym tonażu, a zautomatyzowany system prania i dozowania środków piorących pod nadzorem firmy Henkel – Ecolab zapewnia brak podrażnień skórnych i alergii. Wysoka jakość naszych usług, elastyczność oraz mobilność owocuje długotrwałą współpracą z szerokim gronem stałych klientów. Staramy się, aby usługi które świadczymy, były na wysokim, wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom klienta poziomie.

Naszym celem jest ciągły rozwój i zdajemy sobie sprawę, że osiąganie kolejnych sukcesów możliwe jest dzięki naszym partnerom w interesach, tj. Państwu. W celu zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług nasi pracownicy mimo doświadczenia, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach dotyczących metod czyszczenia materiałów i obsługi profesjonalnych urządzeń pralniczych pod nadzorem firmy Henkel.

Obsługujemy całą Polskę

Aktualnie obsługujemy ponad trzysta firm i przedsiębiorstw z całej Polski. Jesteśmy w województwie mazowieckim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, lubuskim, małopolskim, pomorskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, zachodniopomorskim, podkarpackim, podlaskim, wielkopolskim oraz śląskim. 

NASZA KADRA

Marcin Bloch

Marcin Bloch

Prezes Zarządu
Kinga Zurawinska

Kinga Zurawinska

Dyrektor Pralni
Magdalena Florianowicz

Magdalena Florianowicz

Kierownik Działu Obsługi Klienta
Marceli Rokicki

Marceli Rokicki

Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Biznesu

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jeżeli zależy Ci na szybkim bezpośrednim kontakcie zadzwoń. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 16:00.

icon-technologia

MOC TECHNOLOGII​

Nowoczesna technologia i stały rozwój infrastruktury pozwala nam zapewnić usługi na najwyższym poziomie.​

idon-odziez

BEZ PODRAŻNIEŃ​

Przykładamy szczególną uwagę do komfortu użytkowania naszej odzieży roboczej. Henkel – Ecolab zapewnia brak podrażnień skórnych, alergii. ​

icon-pracownicy

DOŚWIADCZENIE​

Nasi pracownicy to świetni fachowcy z dużym doświadczeniem. Doradzimy optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy.​

icon-cennik

DOPASOWANE DO OCZEKIWAŃ UMOWY​

Nasi klienci mogą liczyć na szereg korzyści i preferencyjne ceny​. Zadzwoń do nas! Omówimy szczegóły i przedstawimy wstępną ofertę.

icon-polska

SIEĆ​ LOGISTYCZNA

Nasza firma obsługuje klientów z całej Polski. Posiadamy własne centrum logistyczne. Obsługujemy wszystkie miasta i województwa w Polsce. ​

icon-profesjonalizm

ZAWSZE NA CZAS

Każde powierzone zlecenie wykonujemy w ustalonym terminie​. Dołącz do naszych zadowolonych klientów i powierz nam obsługę Twojej firmy.